Bilde

Inventar og utstyr

Det er ikke bare mat og drikke du skal selge i bedriften din. Det som serveres skal selvfølgelig være godt, men stemningen og atmosfæren og sikkerheten på ditt serveringssted bidrar til at opplevelsen blir komplett for gjestene dine. Her er det med andre ord ikke bare en ting som må på plass.

Stoler, bord, oppvaskmaskin... lista er lang. For å hjelpe deg med å få oversikt over de ulike elementene finner du et utvalg linker under som kan være til god hjelp for å komme raskt i gang med innredningen og oppsettet av ditt serveringssted. Under finner du mer informasjon om leverandører som kan hjelpe deg med inventar og utstyr:

 

ELECTROLUX professional AS - Løsninger for mat, drikke og klesvask

NICHE - Komplette restaurant, kantine og hotell løsninger. Maskiner, interiør og utstyr til det profesjonelle kjøkkenet.


FOODTECH - Storkjøkkenutstyr og interiør


MP STORKJØKKEN - Apparater, stek, oppvask, kjøl og frys


GASTROTECH - Utstyr til storkjøkken og vaskerier


METOS - Total leverandør av profesjonelle kjøkken


NORRØNA - Alle typer storkjøkkenutstyr og kjøkken-/småutstyr


ELMAK - Storkjøkkenutstyr


MYHRVOLDGRUPPEN - Maskiner og utstyr


FOYNLAND - Egen produksjon av rustfrie innredninger samt importør og leverandør av komplette storkjøkken løsninger

 

 

 

   Mattrygghet_125.jpg  mat-drikke-nonfood_125.jpg    utvikling-og-kompetanseheving-v2_125.jpg

 


Artikkelbilde Tid for dessert - Gulrotkake

Konditor og landslagskokk Nora Krogstad viser deg hvordan du enkelt kan pynte en ferdigkake!

Artikkelbilde Dråpene som hever smaken!

Når hver detalj teller, er det de små dråpene som utgjør forskjellen. Haugen-Gruppen tilbyr et bredt utvalg av smakssettere slik at alle finner noe som passer deres smak. Ta kontakt med våre distriktssjefer for apotek som passer inn hos deg. Perfekt for bordservering som imponerer og gir kunden mulighet for personlig tilpasning.

Artikkelbilde For en travel hverdag på kjøkkenet

En flaske som glipper i serveringen. En sølete benk midt i lunsjrushet. Når det er høyt tempo på kjøkkenet, har man ikke tid til små avbrudd. Da trengs løsninger som bare virker umiddelbart.

Artikkelbilde Skap perfekt Pizza med Regal Mel fra Bjølsen Valsemølle!

Ingen bunn, ingen pizza! Som pizzabaker vet du at valget av mel er avgjørende for å oppnå den perfekte pizzabunnen. Med Regal Tipo 00 og Regal Hvetemel Ekstra kan du heve kvaliteten på dine pizzaer og imponere dine gjester med autentiske smaksopplevelser.

Artikkelbilde Dispenser

Hos ASKO Servering finner du ulike dispensere til ethvert bruk av tørk og hygiene.