Tid for dessert - Ostekake
I en hektisk hverdag kan det være fint med noen gode ferdigprodukter. Med kakedekor, en syrlig kirsebærgéle og friske urter kan du likevel friste dine gjester med en unik dessertopplevelse! Her har Vilde pyntet en ferdig oppdelt klassisk New York Cheesecake med tidløs og elegant "rød twist" sjokoladepynt og kirsebærgéle. Serveres med en smakfull kirsebærkompott ved siden av.
Rene og naturlige råvarer fra Rørosmeieriet
Smaksrike retter fra Rørosmeieriet. Rene og naturlige råvarer gir gode smaksopplevelser er Rørosmeieriet`s mantra. Her har vi satt sammen 3 retter – som kan nytes sammen eller hver for seg.
Sugerør
I vårt sortiment kan du alltid være trygg på at du kun finner sugerør som er gode alternativer til plastsugerør.
Sesongens nyheter
Denne sesongen byr vi på flere spennende nyheter til ditt kjøkken! Her finner du både produkter som setter preg på menyen, og som kan skape nye gode matopplevelser for dine gjester.
Drikke og tilbehør
Visste du at vi i ASKO Servering har alt du trenger for å gjøre baren din komplett?
Frisk skagenrøre – en klassiker på menyen
Lite slår en frisk og kremet skagenrøre når sola skinner og sommersesongen er på sitt beste. Denne varianten, pisket sammen av kjøkkensjef Trond Åm, er perfekt til småretter, smørbrød eller sommerens selskaper – klassikeren kombinerer sjømat og syre med en rund og fyldig dressing.