Flere av våre leverandører har spesialisert seg på takeaway og cateringprodukter for serveringsbransjen. Det finnes mange alternativer, og her har vi linket til noen produkter som kan være til hjelp. Nederst på siden er en rekke med forslag til produkter, så finner du flere epd nummer i katalogene.

Takeaway- og cateringprodukter
Last ned Huhtamaki sin katalog her

Drikkevarer er en rikholdig kategori, med produkter fra både store og små produsenter. Med vårt sortiment har du alle muligheter til å sette sammen en spennende drikkemeny.

Det finnes mye god fisk, og av helsemessige årsaker bør vi øke forbruket. Det kan du gjøre noe med! En annen god grunn til å velge fisk og skalldyr på menyen, er sjømatens lave CO2-avtrykk.

Gjenvinnbare DraughtMaster-fat fra Ringnes har forbedret både smaken og holdbarheten på ølet.

Serveringskonseptet som setter potetretter på menyen, fries med din favoritt topping!

Hos ASKO Servering finner du ulike dispensere for et hvert bruk for tørk og hygiene. Vi har over 4000 produkter innen varegruppen nonfood.