
Snacking nyheter fra My Bakery
Minisnurrer Miksboks (pesto, pizza, emmentalerost)
Lekre små snurrer med godt og kjent fyll, laget med fin og delikat ren butterdeig. Passer på hotell buffeen, i kafédisken og i kantiner - allsidig produkt til mange anledninger.
Snurrene er vegetariske og clean label. Perfekte snackingprodukter med god holdbarhet. Tines før steking.
Minisnurrer
Mini tarteletter miksboks (eple-pære, solbær-eple, ananas-pasjonsfrukt)
Mini tartelettene er laget med fin og ren butterdeig, som gir ett unikt og fristende utseende. Her kommer tre nøye utvalgte og fristende smaker i en kartong. Disse tartelettene passer til mange anledninger og kan enkelt pyntes med friske bær for å variere. Hva er vel bedre enn en god kopp kaffe med en liten søt snack? Tines før steking.
Mini tarteletter
Lokalmat
Har du smakt våre flotte produkter fra Galåvolden Gård på Røros? Galåvolden Gård er Rørosregionens ledende produsent av iskremer, marengsbunner, pannekakerøre og vaffelrøre, samt pinnevaffel hvor egg og melk er fra egen gård.
Vi har plukket ut de flotte marengsbunnene som er perfekte til små pavlovaer og pinnevaffel som er en spennende måte å servere vår tradisjonsrike vaffel på. Server gjerne disse to produktene med supergod Rørosis.

Alle produktene fra Galåvolden Gård er merket som Matskatter. Er du nysgjerrig på flere av produktene fra Galåvolden Gård?
Lokalmat
Utvalgte produkter

Smaksrike retter fra Rørosmeieriet. Rene og naturlige råvarer gir gode smaksopplevelser er Rørosmeieriet`s mantra. Her har vi satt sammen 3 retter – som kan nytes sammen eller hver for seg.

Den rike, nøytrale smaken fra havre og umettet fett løfter varm drikke som kaffe, te og kakao til et nytt nivå – nesten som en super-premium oppgradering.

Salater, wraps og toast er eksempler på enkle smakfulle retter, som alle kan få til! Rettene er også ypperlig å forberede og gjøre klare før kundene kommer, slik at serveringen går kjapt på hektiske dager. Plukk ut dine favorittingredienser og server med tilbehør som tzatziki, srirachadressing eller barbeque saus.

Å starte en restaurant eller en kafe kan være en spennende reise, men det krever nøye planlegging og gjennomføring. På denne siden får du en huskeliste med viktige ting å tenke over, hva du trenger for å starte og tips til å komme i gang. Vi tar deg fra ide til ferdig etablert bedrift!

Vi i ASKO Servering ønsker å takke for en kjempe fin tur gjennom Nord Østerdalen og Røros! Vi har samlet sammen produktene vi fikk smake på, samt litt mer informasjon om alle leverandørene vi besøkte!