Ekte, italienske produkter til din pizzameny- fra Oluf Lorentzen
Mel og ferdige pizzabunner
Tomater og ferdig pizzasaus

Ost til pizza
Våre frosne forpakninger med burrata gjør det enkelt for deg å alltid ha burrata tilgjengelig. Om du er på jakt etter en tørrere type mozzarella med gode smelteegenskaper vil vi varmt anbefale fiordilatte produktene fra Latteria Sorrentina. Andre italienske oster til pizza som tradisjonsrike Parmigiano Reggiano, Grana Padano, Pecorino Romano og Gorgonzola Dolce, finner du også blant vårt utvalg.

Annen topping til pizza
Salami Ventricina picante, laget av spesielt utvalgt italiensk svinekjøtt, gir en intens og krydret smak til din pizza. Parmaskinke, en av verdens fineste matvarer og Italias stolthet, er en klassiker til pizzamenyen og fås i ulike størrelser og lagring. Se vårt utvalg fra italienske kvalitetsleverandører som Tanzi og Lorentzo.

Oljer og andre italienske varer
Olivenoljen fra Luglio er produsert av 100% italiensk oliven og fås i praktisk 5 liter dunk. Hotsausen fra Firelli gir et kult uttrykk til bordet og et must for trøffelelskeren. Vi har også olje med tydelig smak av chili fra Arccoro og en smaksrik blomsterhonning med Calabria-chili fra Tuttocalabria til topping på pizza.